Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Законодательство Украины

Поиск:
 

Правила (умови) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами

Ці Правила розроблено з метою встановлення вимог та порядку провадження торговцями цінними паперами (далі - торговці) професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами.
Количество показов: 4358

Правила оформления виз для въезда в Украину

Настоящие Правила регулируют процедуру оформления иностранцам и лицам без гражданства виз для въезда в Украину и транзитного проезда через ее территорию, хранение и передача бланков визовых этикеток в уполномоченные органы, уничтожение бланков визовых этикеток, а также оформления документа, дающего право на пересечение государственной границы в пределах местного пограничного движения.
Количество показов: 4596

Тарифы на перевозку пассажиров железнодорожным транспортом

Тарифы утверждены в тарифной валюте (швейцарский франк). При их расчете применяется официальный курс гривны к швейцарскому франку, действующей на дату оплаты услуг, установленный Национальным банком Украины. Стоимость билета (без плацкарты) на проезд пассажиров в поездах международного сообщения определяется путем перерасчёта тарифа.
Количество показов: 4416

Форми податкової декларації про майновий стан і доходи громадян

Фізична особа – платник податку подає декларацію за звітний податковий період в установлені Кодексом або законом строки до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою (місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник податку в органі державної податкової служби).
Количество показов: 4282

Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют

У цьому Положенні відповідно до статей 7, 15 та 36 Закону України "Про Національний банк України" Національний банк України визначає порядок установлення і використання офіційного курсу гривні до іноземних валют та банківських металів.
Количество показов: 4676

Перелік платних послуг, які можуть надаватися органами та підрозділами МВС України

Міністерству внутрішніх справ разом з Міністерством фінансів та Міністерством економіки за погодженням з Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва і Антимонопольним комітетом визначити у місячний строк розміри плати за надання послуг органами та підрозділами Міністерства внутрішніх справ та порядок їх справляння.
Количество показов: 4017

Порядок застосування митного режиму транзиту

Цей Порядок регулює окремі питання застосування митного режиму транзиту товарів і транспортних засобів, що переміщуються під митним контролем між двома митними органами або в межах зони діяльності одного митного органу.
Количество показов: 4521

Порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних

Положення про порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних, виплати допомоги по безробіттю, а також умови подання матеріальної допомоги в період професійної підготовки та перепідготовки.
Количество показов: 6193

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Вимоги, установлені цим пунктом щодо пред'явлення документів, які посвідчують особу, під час проведення валютно-обмінних операцій не поширюються на операції, які здійснюються через банківські автомати самообслуговування (далі - банкомати) банків.
Количество показов: 4159

Правила дорожнього руху України

Ці Правила відповідно до Закону України "Про дорожній рух" встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Інші нормативні акти, що стосуються особливостей дорожнього руху (перевезення спеціальних вантажів, експлуатація транспортних засобів окремих видів, рух на закритій території тощо), повинні ґрунтуватися на вимогах цих Правил.
Количество показов: 15282

Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини

Цей Порядок визначає механізм провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини.
Количество показов: 7415

Особливості правового регулювання посвідчення правочинів щодо нерухомого майна за участю малолітніх та неповнолітніх осіб

Батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органів опіки і піклування, наданого відповідно до закону, укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації, відмовлятися від належних дитині майнових прав, здійснювати поділ, обмін, відчуження житла, зобов'язуватися від імені дитини порукою, видавати письмові зобов'язання.
Количество показов: 4050

Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги

Цей Порядок визначає механізм формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для суб'єктів природних монополій та суб'єктів господарювання на суміжних ринках, які провадять або мають намір провадити господарську діяльність з виробництва теплової енергії, її транспортування магістральними і місцевими (розподільними) тепловими мережами (далі - транспортування) та постачання, надання послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.
Количество показов: 4322

Про затвердження Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно в Україні

Обов'язковій реєстрації прав підлягає право власності на нерухоме майно фізичних та юридичних осіб, у тому числі іноземців та осіб без громадянства, іноземних юридичних осіб, міжнародних організацій, іноземних держав, а також територіальних громад в особі органів місцевого самоврядування та держави в особі органів, уповноважених управляти державним майном.
Количество показов: 8382


Законы 1 - 14 из 14
Начало | Пред. | 1 | След. | Конец Все