Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Спеціалізована юридична фірма "АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ БОРГІВ ТА БАНКРУТСТВА"

Спеціалізована юридична фірма "АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ БОРГІВ ТА БАНКРУТСТВА" Год образования компании:  1996
Виды юридических услуг:  Возврат долгов и депозитной задолженности / Защита от незаконных исполнительных действий и "рейдерских атак" / Консультационная юридическая помощь по вопросам хозяйственного и арбитражного законодательства / Юридическое сопровождение сделок
Страна нахождения компании:  Украина
Регион нахождения компании:  Киев
Регион оказания юридических услуг:  Украина


"Агентство з питань боргів та банкрутства" є спеціалізованою юридичною фірмою, яка працює на ринку юридичних послуг з 2001 року у справах правового захисту кредиторів та боржників.

Метою створення спеціалізованих юридичних фірм у галузі боргів та банкрутства, податкового захисту, антикризового та арбітражного керування стала нагальна потреба забезпечення ринку правових (юридичних) послуг вузько профільними фахівцями саме у згаданих галузях, так названими "спеціалізованими" правниками, юристами, адвокатами, юридичними фірмами та адвокатськими об'єднаннями.

Метою будь-якої сучасної держави є забезпечення стабільного економічного зросту та стійкості економічної системи.

Для досягнення цієї мети кожна держава вистроює свою індивідуальну економічну стратегію. На забудову конкретної моделі економічної інфраструктури впливає ціла низка факторів - політичні, географічні, національні, культурні тощо. Одним з ключових елементів економічних систем є законодавство про неспроможність (банкрутство) хоча в принципі це свого роду сплав економічних і юридичних ідей.

"Агентство з питань боргів та банкрутства" на всіх стадіях судових процедур банкрутства постійно відслідковує, взаємодіє та координує всі правові та фактичні дії та заходи, які вживатимуться органами і установами, які можуть бути залучені, причетні та мають вплив або тим чи іншим чином пов'язані із неспроможністю та здійсненням судових процедур банкрутства.

Активна підприємницька діяльність, процеси структурних змін в економіці України серед іншого гостро поставили питання чіткого правового та юридичного підходу до таких делікатних, складних і неоднозначно врегульованих чинним законодавством України питань як припинення юридичної особи (ліквідація).

Однією з головних галузей діяльності "Агентство з питань боргів та банкрутства" є надання правових (юридичних) послуг, здійснення правового та юридичного супроводу і представлення інтересів Клієнтів у процедурах припинення (юридичних) осіб.

У справах ліквідаційних процедур "Агентство з питань боргів та банкрутства" надає фізичним і юридичним особам допомогу і послуги та представляє їх інтереси на всіх стадіях ліквідаційного процесу, починаючи від консультацій щодо можливості і доцільності проведення чи застосування ліквідації, організації її здійснення, а також вироблення оптимального, найдоцільнішого та найбезпечнішого варіанту правової позиції здійснення ліквідаційної процедури і до повного виконання, тобто виключення юридичної особи з державних реєстрів.

Контактна інформація:

Поштова адреса для листування: Україна, місто Київ - 1 , а/с 295-в

Телефон: +38 (044) 451-59-90

Е-майл: mail@debts.com.ua

Назад в раздел