Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Законодательство Украины

Поиск:
 

Правила (умови) здійснення діяльності з торгівлі цінними паперами

Ці Правила розроблено з метою встановлення вимог та порядку провадження торговцями цінними паперами (далі - торговці) професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з торгівлі цінними паперами.
Количество показов: 4335

Правила оформления виз для въезда в Украину

Настоящие Правила регулируют процедуру оформления иностранцам и лицам без гражданства виз для въезда в Украину и транзитного проезда через ее территорию, хранение и передача бланков визовых этикеток в уполномоченные органы, уничтожение бланков визовых этикеток, а также оформления документа, дающего право на пересечение государственной границы в пределах местного пограничного движения.
Количество показов: 4573

Тарифы на перевозку пассажиров железнодорожным транспортом

Тарифы утверждены в тарифной валюте (швейцарский франк). При их расчете применяется официальный курс гривны к швейцарскому франку, действующей на дату оплаты услуг, установленный Национальным банком Украины. Стоимость билета (без плацкарты) на проезд пассажиров в поездах международного сообщения определяется путем перерасчёта тарифа.
Количество показов: 4400

Форми податкової декларації про майновий стан і доходи громадян

Фізична особа – платник податку подає декларацію за звітний податковий період в установлені Кодексом або законом строки до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою (місцем проживання фізичної особи, за яким вона береться на облік як платник податку в органі державної податкової служби).
Количество показов: 4258

Закон України "Про застосування амністії в Україні"

Амністія є повне або часткове звільнення від відбування покарання певної категорії осіб, визнаних винними у вчиненні злочину, або кримінальні справи стосовно яких розглянуті судами, але вироки стосовно цих осіб не набрали законної сили.
Количество показов: 6359

Закон України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства"

Цей Закон визначає правовий статус іноземців та осіб без громадянства, які перебувають в Україні, та встановлює порядок їх в'їзду в Україну та виїзду з України.
Количество показов: 8812

Закон України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності"

Цей Закон визначає правові та організаційні засади функціонування дозвільної системи у сфері господарської діяльності і встановлює порядок діяльності дозвільних органів, уповноважених видавати документи дозвільного характеру, та державних адміністраторів.
Количество показов: 5720

Закон України "Про місцеве самоврядування"

Цей Закон відповідно до Конституції України визначає систему та гарантії місцевого самоврядування в Україні, засади організації та діяльності, правового статусу і відповідальності органів та посадових осіб місцевого самоврядування.
Количество показов: 4207

Закон України "Про судовий сбір"

Цей Закон визначає правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору.
Количество показов: 5172

Положення про встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют

У цьому Положенні відповідно до статей 7, 15 та 36 Закону України "Про Національний банк України" Національний банк України визначає порядок установлення і використання офіційного курсу гривні до іноземних валют та банківських металів.
Количество показов: 4655

Перелік платних послуг, які можуть надаватися органами та підрозділами МВС України

Міністерству внутрішніх справ разом з Міністерством фінансів та Міністерством економіки за погодженням з Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва і Антимонопольним комітетом визначити у місячний строк розміри плати за надання послуг органами та підрозділами Міністерства внутрішніх справ та порядок їх справляння.
Количество показов: 3995

Порядок застосування митного режиму транзиту

Цей Порядок регулює окремі питання застосування митного режиму транзиту товарів і транспортних засобів, що переміщуються під митним контролем між двома митними органами або в межах зони діяльності одного митного органу.
Количество показов: 4494

Порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних

Положення про порядок реєстрації, перереєстрації та ведення обліку громадян, які шукають роботу, і безробітних, виплати допомоги по безробіттю, а також умови подання матеріальної допомоги в період професійної підготовки та перепідготовки.
Количество показов: 6172

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Вимоги, установлені цим пунктом щодо пред'явлення документів, які посвідчують особу, під час проведення валютно-обмінних операцій не поширюються на операції, які здійснюються через банківські автомати самообслуговування (далі - банкомати) банків.
Количество показов: 4139

Правила дорожнього руху України

Ці Правила відповідно до Закону України "Про дорожній рух" встановлюють єдиний порядок дорожнього руху на всій території України. Інші нормативні акти, що стосуються особливостей дорожнього руху (перевезення спеціальних вантажів, експлуатація транспортних засобів окремих видів, рух на закритій території тощо), повинні ґрунтуватися на вимогах цих Правил.
Количество показов: 15236

Закон України "Про міліцію"

Міліція в Україні - державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань.
Количество показов: 6013

Закон України "Про імміграцію"

Питання імміграції регулюються Конституцією України, цим Законом та іншими нормативно-правовими актами, що не повинні їм суперечити.
Количество показов: 7772

Закон України "Про землеустрій"

Цей Закон визначає правові та організаційні основи діяльності у сфері землеустрою і спрямований на регулювання відносин, які виникають між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами із забезпечення сталого розвитку землекористування.
Количество показов: 35523

Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини

Цей Порядок визначає механізм провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини.
Количество показов: 7376

Особливості правового регулювання посвідчення правочинів щодо нерухомого майна за участю малолітніх та неповнолітніх осіб

Батьки або особи, які їх замінюють, не мають права без дозволу органів опіки і піклування, наданого відповідно до закону, укладати договори, які підлягають нотаріальному посвідченню та/або державній реєстрації, відмовлятися від належних дитині майнових прав, здійснювати поділ, обмін, відчуження житла, зобов'язуватися від імені дитини порукою, видавати письмові зобов'язання.
Количество показов: 4034


Законы 1 - 20 из 60
Начало | Пред. | 1 2 3 | След. | Конец Все