Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Юридична консалтингова компанія "Глобал Консалтинг"

Юридична консалтингова компанія "Глобал Консалтинг" Год образования компании:  2005
Виды юридических услуг:  Абонентское юридическое обслуживание / Консультационная юридическая помощь по вопросам хозяйственного и арбитражного законодательства / Представление интересов клиента в хозяйственном и арбитражном судах / Юридическое сопровождение сделок
Страна нахождения компании:  Україна
Регион нахождения компании:  Хмельницьк
Регион оказания юридических услуг:  Україна, Хмельницька область


Юридична консалтингова компанія "Глобал Консалтинг": юридичні та консалтингові послуги в місті Хмельницьк та Хмельницькій області України.

ДОГОВІРНА РОБОТА

З розвитком економіки та ринкових відносин в Україні надзвичайно великого значення набули договірні відносини.

Реалізація комерційних планів будь-якого суб’єкта підприємницької діяльності неможлива без укладення різного виду угод (договорів, контрактів тощо). Адже угода – це форма, в якій втілюються задуми та розрахунки підприємців, їх прагнення отримати прибуток.

Усі відносини між господарськими товариствами в обов’язковому порядку фіксуються у різного виду договорах. Велике значення має зміст норм, прописаних в даних договорах, передбачення усіх нюансів форми та порядку їх виконання, факторів ризику, забезпечення виконання зобов’язань, оплати товарів, послуг, робіт тощо.

Досить часто на практиці бувають випадки, коли не коректно та/або не вірно складений договір тягне за собою заподіяння підприємству значних збитків або ж не отримання очікуваних прибутків.

У розвинутих країнах жодна угода не укладається без юриста. Саме на юриста покладається завдання вивчити ситуацію при якій укладається договір, дати їй правову оцінку та, з урахуванням усіх обставин, підготувати проект договору.

Отже, щоб Вашому підприємству в майбутньому не було завдано необґрунтованих збитків невиконанням або ж неналежним виконанням контрагентом умов договору, доручіть договірну роботу професіоналам.

Працівники нашої Компанії індивідуально підійдуть до вивчення обставин укладання будь-якої угоди, врахують усі можливі фактори ризику та судові перспективи у разі не виконання (неналежного виконання) умов договору. Як результат такої діяльності – Ви отримаєте проект угоди, який буде захищати Ваші інтереси та відповідати нормам, встановленим чинним законодавством.

СТВОРЕННЯ ТА РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

Наша Компанія займається створенням та реєстрацією “під ключ” підприємств усіх форм власності (Приватних підприємців – фізичних осіб, Товариств з обмеженою відповідальністю, приватних підприємств, громадських організацій тощо).

Ми надаємо послуги по розробці та створенню Статутів товариств, реєстрації їх у відповідних органах державної влади, внесенню змін у статутні документи; отриманню дозволів на виготовлення печатки; реєстрації підприємства в органах статистики; реєстрації підприємства як платника податку та інші.

Контакна інформація:

Київський офіс: 03037, бульвар І.Лепсе, 4, м. Київ, Україна
тел.: 0 (44) 465-81-38, тел.(моб.): 0674030767
Контактна особа - Ямчук Олександр Петрович


Ізяславський офіс: 30300, вул. Шевченка, 16, м. Ізяслав, Хмельницька область, Україна
тел./факс 0 (3852) 4-16-78, тел.(моб.): 0967954130
Контактна особа - Котюк Ігор Вікторович


Нетішинський офіс: 30100, вул. Незалежності, 19-А, м. Нетішин, Хмельницька область, Україна
тел.: 0 (3848) 9-07-86, тел.(моб.): 0963255510
Контактна особа - Калабський Сергій Володимирович
Назад в раздел