Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Вступил в силу ЗУ "О внесении изменения в ст. 143 Семейного кодекса Украины"

Вступил в силу ЗУ "О внесении изменения в ст. 143 Семейного кодекса Украины"

14 июня 2011 года вступает в силу Закон "О внесении изменения в статью 143 Семейного кодекса" относительно обязанности отца забрать ребенка из роддома.

Документом устанавливается, что отец ребенка, который не состоит в браке с матерью ребенка, и отцовство которого указано в свидетельстве о рождении или установлено судом, обязан после получения уведомления из службы по делам детей забрать ребенка для содержания и воспитания из роддома или из другого учреждения здравоохранения, если этого не сделала мать ребенка. При этом установлено, что Кабмин должен утвердить порядок такого уведомления о родившемся ребенке.

Согласно Закону, в случае, если отец ребенка не состоит в браке, он приобретает статус одинокого родителя.



Количество показов: 1443

Возврат к списку


0
Калиниченко Роман
А вот и новая редакция этой статьи:
Цитата
Стаття 143. Обов'язок батьків забрати дитину з пологового будинку або іншого закладу охорони здоров'я 1. Мати, батько дитини, які перебувають у шлюбі, зобов'язані забрати дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я. 2. Мати, яка не перебуває у шлюбі, зобов'язана забрати дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я. Батько, який не перебуває у шлюбі з матір'ю дитини, батьківство якого визначено у свідоцтві про народження дитини або визнано за рішенням суду, зобов'язаний за повідомленням служби у справах дітей, що здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, забрати дитину для утримання та виховання з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я, якщо цього не зробила мати дитини. У разі якщо батько не перебуває у шлюбі, він набуває статусу одинокого батька. 3. Дитина може бути залишена батьками у пологовому будинку або в іншому закладі охорони здоров'я, якщо вона має істотні вади фізичного і (або) психічного розвитку, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення. 4. Якщо батьки не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я, забрати дитину мають право її баба, дід, інші родичі з дозволу органу опіки та піклування. (Із доповненнями, внесеними згідно із Законом України від 12.05.2011 р. N 3354-VI)