Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Земельний пай

Земельные юристы

Тема: Земельное законодательство
Описание: Группа юристов в области действующего земельного и землеустроительного законодательства. Общение, консультации, реклама своих услуг, поиск клиентов и партнёров.
Страницы: 1
Земельний пай, Право власності на земельний пай
 
Добрий вечір! Я являюсь членом реорганізованого КСП, мені на праві часткової спільної власності належить майновий пай в размірі 1% майнового фонду. Один із співвласників в червні 2012 року скликав збори з метою виділення в нутурі тіку зі складом та механічної майстерні КСП, але одностайного рішення ухвалено не було. Згодом співвласник звернувся до суду з цивільним позовом про припинення права часткової власності на мій земельний пай та ще 58 співвласників та визнання права власності на цей тік зі складом та механічної майстерні. При цьому позивач вніс на депозитний рахунок суду вартість кожного паю співвласників згідно ст. 365 ЦК. Суд ухвалив рішення про припинення права власності на паї усім відповідачам та визнав право власності на тік та майстерню.Чи правомірне рішення суду, як можна оскаржити це рішення, на що посилатись?  
Страницы: 1