Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Мужа затримали у Германії за перевіз наркотиків. Що робити?

Адвокаты и юристы стран Западной Европы

Тема: Адвокатская деятельность
Описание: Группа профессиональных юристов и адвокатов из стран Западной Европы. Общение, реклама услуг, он-лайн юридическая консультация по вопросам законодательства стран Евросоюза
Страницы: 1
Мужа затримали у Германії за перевіз наркотиків. Що робити?
 
доброго дня. ми громадяни україни.мого чоловіка затримали у германії за перевезення наркотиків(яких точно незнаю)це вперше він таке перевозив. уже 4 дні йде слідство.чи є можливість його звідти витягнути під заставу? і як краще поступити в такій ситуації. і як можна дізнатися де він і як він..? наскільки мені відомо адвоката не надають. чекаю від вас поради.. спасибі

Мій емайл miki.maus@inbox.ru
Мій скайп jazz_omni
 
Мар'яна, Україна, порада в такому випадку може бути тільки одна - терміново звернутися до авдоката. Не гайте часу, зверніться до україномовного адвоката в Германії Haupt Vitaliy, інформацію про якого та контактні дані Ви можете знайти в його особистому профілі на сайті http://s-quo.com/club/club.php/user/36/

З повагою.
 
Мар`яна,
як домовились в нашому прямому контактi, про хiд слiдства та стан Вашого чоловiка адвокат, що його захищае вiд звинувачень прокуратури м.Вiзбаден повiдомляе менi про всi подробицi, я з ним в контактi.
Не хвилюйтеся, колеги працюють.
Услуги русскоговорящего адвоката в Германии тел. 049-511-1613948
Страницы: 1