Юридические компании

Авторизация

Логин:
Пароль:
  
Регистрация
Забыли свой пароль?

Консультация
юриста on-line

Вопрос юристу на "Status-Quo"


поиск юриста

Юристы и адвокаты

Що необхідно для прийняття спадщини по заповіту, якщо термін 6 мясяців вже минув та з'явився ще один претендент?

Гражданские юристы

Тема: Гражданское законодательство
Описание: Группа юристов специализирующихся на оказании юридических услуг и консультаций в области гражданского права. Вопросы оформления договоров, вступления и принятия наследства. Общение, консультации, реклама своих услуг, поиск клиентов и партнёров.
Страницы: 1 2 След.
Що необхідно для прийняття спадщини по заповіту, якщо термін 6 мясяців вже минув та з'явився ще один претендент?
 
Доброго дня! Допоможіть будь-ласка в даній ситуації. Мій дідусь помер 3 роки назад,залишив на мене заповіт. Я пропустила термін без поважних причин і не прийняла спадщину. Дідусева сестра претендує на спадщину. Здається, що спадщина ще не визнана відумерлою.  Чи можу я або моя мати прийняти спадщину? Що необхідно для цього зробити?

Завчасно вдячна!
 
Доброго дня. Якщо перебіг терміну прийняття спадщини вже минув, але на Вас був складений заповіт, то Ви маєте право в будь-який час звернутися до державної нотаріальной контори із заявою про прийняття спадщини за заповітом.

Однак, якщо за визначений термін з'явився ще один претендент на спадщину, подав заяву, та між Вами виникли суперечки стосовно питань прийняття спадщини, тоді Вам слід звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою до адвоката.

З повагою.
 
Доброго дня! Враховуючи Вашу ситуацію, потрібно для початку звернутись до нотаріуса із заявою щодо прийняття спадщини за заповітом. Якщо він повідомить, що спадщину визнано відумерлою, тоді потрібно в судовому порядку визнавати право власності на спадкове майно (хоча це неможливо, оскільки є
заповіт). Якщо ж спадщина не визнана відумерлою та не перейшла у власність іншої особи, тоді нотаріус повинен прийняти у вас заяву та видати свідоцтво про право на спадщину за заповітом. Якщо ж нотаріус відмовить вам у прийнятті заяви, тоді потрібно в судовому порядку визначати додатковий строк для подачі відповідної заяви.
Стосовно сестри. Вона не має право на спадкове майно, яке визначено в заповіті.
Якщо у вас будуть питання, звертайтесь www.advice.in.ua
 
Сергей Холодов, Виталий Кулаков Дякую, тепер зрозуміло.
 
Доброго дня! Звертаюсь до вас за порадою. 8 років назад помер мій дідусь. До дня своєї смерті він проживав зі своєю співмешканкою (з якою на день смерті не був одружений) у квартирі, яка була приватизована на його імя. Після смерті його співмешканка залишилась проживати в цій квартирі. Дідусь не залишив заповіту (помер від білої гаряки). Мої батьки останні роки доглядали його. Зі співмешканкою вони, мяко кажучи, не знаходили спільної мови. Вже 4 роки як ця співмешканка теж помера, залишивши за заповітом цю квартиру своїй сестрі (більше родичів в неї немає). Як вона це зробила нам не відомо, тому що всі документи на квартиру у нас -  свідоцтво про право власності на житло, технічний паспорт, ордер на житлове приміщення. Питання: чи можливо зараз заявити своє право на квартиру? Що для цього потрібно зробити, чи куди звернутися? Дякую за відповідь!!!
 
Доброго вечора!Прошу допомогти. Мій дідусь помер 12 років тому.У нього було 6 дітей ,але заповіт був складений на 3 дітей (включно й на мого батька ,який вже помер ). спадщина до сьгодні не оформлена. Але донька яка невказанна в заповіті незаконим шляхом вписала себе в будинок й підробила довідки що вона одна спадкоємиця. По цій справі був суд ,який визнав виним секретаря що видав їв довідку. А систрі ніякого покарання не було. Всі дані в архівах так і залишились на сестрі. Допоможіть в цій справі. НОТАРІУС ГОВОРИТЬ ЩО ЗАПОВІТ ВЖЕ НЕ Є ДІЙСНИМ І СПАДЩИНА ДІЛИТЬСЯ НА ВСІХ 6 ДІТЕЙ ( через суд) , Чи має силу заповіт ?  ДОПОМОЖІТЬ.
 
Чи має заповіт термін дії?
 
Хочу заповісти 1\2 моєї приватизованої квартири внуку .Але йому 6 років.Що для цього потрібно.?Дякую за відповідь.
 
Цитата
Кубей Марія пишет:
Що для цього потрібно.

Правоустановчі документи на квартиру, паспорт громадянина України, ІНН, дані онука та Ваше бажання.

Більш детальну інформацію стосовно Вашого випадку та складання заповіту отримаєте у нотаріуса.

З повагою.
 
Добрий день. Мене цікавить таке питання якщо я подав заяву на спадщину і отримав сертифікат на дану спадщину, чи є термін переоформлення майна на себе?
 
Доброго дня шановний Гість, стосовно Вашого запитання зверніть увагу на наступне.
Ви отримали свідоцтво про право на спадщину спадкового майна.
З моменту отримання свідоцтва про право на спадщину не передбачено терміну (чи строку) переоформлення майна на спадкоємця (на Вас).
Однак зверніть увагу на те, що якщо у складі спадщини, яку Ви прийняли є нерухоме майно, Ви зобов'язані зареєструвати право на спадщину в органах, які здійснюють державну реєстрацію нерухомого майна (ст. 1299 ЦК України). При цьому право власності на майно переходить з моменту переоформлення.

З повагою,  
 
ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Цитата
Иван Холод пишет:
Доброго дня шановний Гість, стосовно Вашого запитання зверніть увагу на наступне.
Ви отримали свідоцтво про право на спадщину спадкового майна.
З моменту отримання свідоцтва про право на спадщину не передбачено терміну (чи строку) переоформлення майна на спадкоємця (на Вас).
Однак зверніть увагу на те, що якщо у складі спадщини, яку Ви прийняли є нерухоме майно, Ви зобов'язані зареєструвати право на спадщину в органах, які здійснюють державну реєстрацію нерухомого майна (ст. 1299 ЦК України). При цьому право власності на майно переходить з моменту переоформлення.

З повагою,
 
Доброго дня!Скажіть будь-ласка як краще, дешевше і швидше переоформити будинок на себе після смерті мами - в термін до 6-ти місяців після смерті чи через суд після закінчення 6-ти місячного терміну? Будинок приватизований на маму, заповіт складений на мене.І ще, скільки коштуватиме переоформлення? Дякую!
 
Конечно в 6-ти месячный срок, установленный законодателем для подаче заявления на право наследования имущества. Зачем Вам потраченное время на судебное разбирательство. Другой вопрос, если был бы спор между несколькими претендентами на наследуемое имущество. Тогда - да, его пришлось бы решать в суде.
 
Доброго дня! Скажіть будь-даска, у мене є заповіт до нотаріуса  звернулись в вказаний термін, на даний  момент пройшло більше 10 років. Строк дії (заповіту) чи переформлення документі! Можлива втрата  майна? Можливість від судити
??
Страницы: 1 2 След.